Asia Dąbek - podróżniczka, pilotka wycieczek, organizatorka kobiecych podróży.

W Wyjdź do Świata łączę pasję i miłość do podróży z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej.

Przez ostatnie kilka lat mieszkałam i pracowałam na Cyprze, w Turcji, Grecji, USA i Mauritiusie. Podróżowałam do Indii i innych egzotycznych miejsc szukając pomysłu na siebie i na to co mogłabym zaoferować Światu, co mogłabym zaoferować Tobie.

Prywatnie podróżuję odkąd pamiętam, zaczynając od rodzinnych wypraw, przez studenckie budżetowe krótsze i dłuższe wypady, a kończąc na samotnych wyprawach z plecakiem do Azji. Tak - mam ich kilka na swoim koncie.

W turystyce wylądowałam przypadkowo, choć mówią że przypadków nie ma. Praca dla dużych turoperatorów, zwłaszcza kiedy byłam rezydentką, dała mi z jednej strony masę doświadczenia i bezcennej wiedzy, a z drugiej pewność, że masowa turystyka to nie jest to czego szukam i nie to jak ja widzę podróżowanie. Wtedy w moim życiu pojawiła się wizja i pomysł założenia Wyjdź do Świata. 

Dziś nadal wyjeźdzam z grupami jako pilotka wycieczek, jednocześnie organizując autorskie kobiece wyjazdy w duchu mindfulness, na które bardzo serdecznie Cię zapraszam. 

Dołącz do mnie i spełnij swoje podróżnicze marzenia!
Założyłam Wyjdź do Świata by dać Wam Kobietom możliwość doświadczania wspólnych podróży i niecodziennych spotkań.

Stworzyłam kobiecą przestrzeń gdzie każda z Was może czuć się bezpiecznie, może być sobą, bez ocen, presji i rywalizacji.

Do wspólnych podróży zapraszam każdą kobietę, niezależnie od wieku i statusu. Zapraszam także Ciebie, jeśli tylko masz ochotę doświadczyć inspirującej przygody, a przy tym dowiedzieć się czegoś więcej o świecie i o samej sobie same. Tak już jest, że w Wyjdź do Świata wszystko się ze sobą łączy.

Organizuję tematyczne, autorskie, kameralne wyjazdy w Polsce i zagranicą. Dzielę się pasją, wiedzą i doświadczeniem, pokazuję prawdziwy Świat i stwarzając możliwości spełniam marzenia!

W Wyjdź do Świata doświadczysz mocy otwartości, kobiecości, ciepła i pozytywnej energii. Poznasz inne wyjątkowe kobiety i znajdziesz przyjaźnie na lata, a nade wszystko gwarantuję Ci, że będziesz się świetnie bawić i wypoczywać. 
Mindfulness, medytacje i rozwój Wyjdź do Świata  

Joga, medytacja w różnych nurtach i formach, a także szeroko pojęta duchowość i samorozwój przewijają się w moim życiu od ponad 12 lat. Przyszedł taki moment, abstrahując w ogólne od warsztatów i kursów w których regularnie biorę i brałam  udział, że postanowiłam nadać temu wszystkiemu  pewne ramy, poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności praktyczne. Efektem tego było ukończenie 2-letniego kursu nauczycielskiego mindfulness orgaizowanego przez Mindfulness Association Polska. 

Ta ścieżka nauczycielska bardzo mnie zmieniła, a tym samym zmieniła Wyjdź do Świata. I mimo że nie jestem i nie będę typową nauczycielką uważności, to wziełam z tego okresu bardzo dużo i przekazuję to dalej, nie tylko zresztą na wyjazdach i warsztatach, które organizuję. 

Czym wobec tego jest ten mindfulness?

Dla mnie jest tym, co możemy włożyć we wszystko co robimy w życiu. Mindfulness uczy ogromnej uważności na siebie, swoje emocje i życie jako takie. Uczy życia pełnią i jest pełnią. Jest piękną, świadomą ścieżką, jest zarówno idealny na początek swojej przygody z medytacją/rozwojem, tak jak i jest świetny gdy chcemy pogłębić kontakt ze sobą, żyć pełniej, świadomiej i uważniej. Spróbujcie i przekonajcie się sami!


Kobieta w fioletowej spódnicy

Wracając do wyjazdów, chcę byś była pewna, że wyjeżdzając ze mną jesteś bezpieczna i chroniona prawem. 

Wyjdź do Świata jako podmiot prawny jest legalnie działającym organizatorem turystyki, posiadającym wymagny wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz gwarancję turystyczną. Zdradzę Ci jeszcze na koniec, że pomysł organizowania kameralnych wyjazdów zrodził się na Mauritiusie, a ewoluował i finalnie urzeczywistnił się podczas mojej samotnej podróży do Indii w 2018roku. Wróciłam do Polski, założyłam Wyjdź do Świata i tak to wszystko się zaczęło, a przynajmniej tak było w wielkim skrócie, bo w rzeczywistości było to trochę bardziej złożone i skomplikowane. A jeśli zainteresowała Cię ta historia to jej pełną wersję usłyszysz w pierwszym odcinku podcastu pt. Jak to wszystko się zaczęło.

Więcej o mnie, prywatnie i zawodowo, znajdziesz na Instagramie i w odcinkach podcastu - nowe odcinki w soboty!

Do zobaczenia w podróży,

Asia

Podcast

O podróżach, marzeniach i rozwoju osobistym.
Z uśmiechem, lekkością i niezwykle inspirująco!
Okładka podcastu wyjdź do świata
heart