Fit & Flow | listopad 2022

Za nami kolejna edycja wyjazdu Fit&Flow, który jest połączeniem jogi, pilatesu, mindfulness, dobrej energii i ogólnego FLOW zawsze udzielającego się na wyjeździe.

Wyjazd odbył się w długi weekend listopadowy co dało nam możliwość rozpoczęcia wyjazdu wcześniej i zaproponowania Ci dodatkowych zajęć jeszcze przed kolacją. Wypoczywałyśmy w hotelu Columna Medica Wellness&Spa (4*), który znajduje się w okolicach Łodzi, gdzie jakość i komfort wypoczynku dopełnia bliskość natury w postaci sosnowego lasu oraz strefa wellness&spa.

Kliknij by dowiedzieć się więcej o hotelu Columna Medica  >>>

Columna Medica to wspaniałe miejsce pełne dobrej energii, wręcz idealne na nasz wyjazd. Hotel oferuje bogatą strefę SPA i saun, naprawdę boskie jedzenie, piękny mini las, ciszę i spokój.

O Fit&Flow

Fit&Flow to nasz autorski, wspólny projekt wyjazdowo-regeneracyjny dla kobiet, gdzie stawiamy na wypoczynek i relaks w kameralnym gronie, połączony z różnorodnymi aktywnościami i zajęciami, a to wszystko w ciekawym miejscu i z bogatym programem, który pozwoli Ci naładować baterie, zadbać o siebie, odpocząć, a przy tym dobrze się bawić i poznać inne inspirujące kobiety.

Energia na wyjazdach Fit&Flow jest naprawdę niesamowita!

kobiety w tańczą na tle zachodzącego słońca

Na Fit&Flow zapraszamy razem

Asia Dąbek

Cześć! Z tej strony Asia założycielka Wyjdź do Świata, podróżniczka, organizatorka kobiecych wyjazdów, nauczycielka mindfulness i medytacji.

Głoszę hasło:

Wyjdź do Świata i spotkaj siebie.

Zaglądnij do sekcji o mnie >>>

Posłuchaj podcastu Wyjdź do Świata >>>

Karolina Lejkam

Jestem doświadczoną instruktorką fitness, trenerką personalną i nauczycielką metody pilates. Moją pasją jest ruch i relacje interpersonalne, więc nie skłamię, gdy powiem, że po prostu kocham moją pracę!

Wierzę, że ruch jest w stanie zdziałać CUD, czyli holistycznie pozytywnie wpłynąć na Ciało, Umysł i Duszę.

Wyjedź z nami i złap balans w rytmie Fit&Flow!

fit&flow

Zobacz też

heart