Oferta dla firm

Zapraszam do zapoznania się z propozycją współpracy i poprowadzenia przeze mnie sesji mindfulness, wykładów lub spotkań medytacyjnych dla firm i grup zorganizowanych.

W ramach współpracy

  • Oferuję krótsze (20-30min) i dłuższe (45min) spotkania, w zależności od preferencji i potrzeb, każdorazowo dostosowując poziom do uczestników zajęć
  • Spotkania mają charakter prowadzonych sesji medytacyjnych lub wykładów mindfulness
  • Zajęcia odbywają się regularnie w ramach cyklu i dłuższej współpracy lub jednorazowo, w zależności od ustaleń
  • Spotkania odbywają się co do zasady online (istnieje możliwość poprowadzenia zajęć stacjonarnych)
  • Istnieje możliwość zorganizowania cyklu spotkań w ramach kursu medytacji “Jak zacząć medytować” lub wykładów związanych z tematyką mindfulness i medytacji

O medytacji

Medytacja ma korzystny wpływ zarówno na nasz umysł i ciało, wspiera nas w życiu osobistym i zawodowym, pozwala zregenerować umysł, poprawia koncentrację i przejrzystość myśli oraz jest wspierającym narzędziem w radzeniu sobie ze stresem, zmęczeniem i wypaleniem zawodowym.

Wystarczy kilkanaście minut dziennie by zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Równowaga w życiu osobistym i zawodowym, dbanie o zdrowie psychiczne swoje, ale i osób za które w pewien sposób jest się odpowiedzialnym oraz szerokopojęty wellbeing, to nie tylko modne, ale przede wszystkim bardzo ważne dziś tematy.

Chcesz dowiedzieć się więcej, poznać pełną ofertę lub masz pomysł na ciekawą współpracę wpisującą się w działalność Wyjdź do Świata?

Zapraszam serdecznie,

Asia Dąbek

Skontaktuj się ze mną >>>

Zobacz też

heart